Pasākumi

Muzeju nakts

Muzeju nakts ir Francijas Kultūras un komunikācijas ministrijas iniciēts starptautisks pasākums, kurā iesaistās Latvijas muzeji. Akcijas mērķis ir ar demokrātiskiem un netradicionāliem paņēmieniem pievērst sabiedrības uzmanību kultūras mantojumam, kas glabājas muzejos. Muzeju nakts notiek Starptautiskajai Muzeju dienai (19. maijs) tuvākajā sestdienā. Akcijas pasākumi tiek organizēti no plkst. 19:00 – 01:00. Katru gadu Muzeju naktij tiek noteikta devīze. Latvijā Muzeju nakts pasākumi tiek organizēti kopš 2005. gada. Limbažu muzejs akcijā Muzeju nakts piedalās no 2006. gada, un šobrīd tas ir viens no gada lielākajiem pasākumiem Limbažu novada kultūras dzīvē.

Viduslaiku svētki

Jau vairākus gadus Viduslaiku svētki ir vasaras galvenais pasākums, ko organizē Limbažu muzejs. Ik gadu svētki norisinās augusta pirmajā sestdienā un ir daļa no Limbažu pilsētas svētku programmas.

Lieldienas

Limbažu muzejs sadarbībā ar Bērnu un jauniešu centru katru gadu rīko Lieldienu svinēšanu Limbažu pilskalnā ar olu krāsošanu, šūpošanos un citām aktivitātēm. Šajā dienā laikā no plkst. 10.00 līdz 14.00 visiem interesentiem ir iespēja apmeklēt Limbažu muzeja ekspozīcijas un izstādes, kā arī Veco ugunsdzēsēju depo Torņa ielā 3. Priecīgas un gaišas Lieldienas!